Yeni Dizayn ve Yeni Özellikler

3 Ayda LYS’yi Bitirin! | Yeni Çalışma Programı

Merhaba Arkadaşlar,

Sonunda LYS Çalışma Programını bitirebildim. Umarım çok bekletmemişimdir. Normalde dün bitirecektim fakat Taksim’deki patlama beni çok üzdü ve çalışamadım üzerinde.

Tavsiye Yazı: İdeal Çalışma Programı Nasıl Hazırlanır?

Aşağıda 10 farklı program ve 30 farklı PDF dosyası bulunuyor. Eğer biraz olsun faydası olduysa sizden arkadaşlarınızla sosyal medya(facebook,twitter,instagram) üzerinden paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden başarılar dilerim.

Bu programların çıktısını alıp masana, duvarına, kapına ya da uygun bulduğun herhangi bir alana asman ve adeta bekçin gibi sürekli görebileceğin bir yerde olması tavsiyemdir. Motivasyon, ertelemeyi erteleme, zihni dinç tutma gibi birçok faydası tecrübeyle sabittir.

LYS Çalışma Programları

Programa geçecek olursak;

*Mutlaka Çalış: Bu kısımdaki konuları her hafta mutlaka bitirmeye gayret et. Bu konular bitmeden hafta bitmeyecek ona göre..

*Bonus: Eğer o hafta iyi çalıştıysan ve mutlaka çalış kısmındaki konuları bitirdiysen bonus konuları çözebilirsin. Çalışacağın konu bitmez sen merak etme.

*Eksik Konular: O hafta eksik olduğun konular için ayrı bir bölüm açtım. Şu anki programda örnek olarak yazdım. Sen gerçek eksiklerini tespit et ve o eksiklerine iyi çalış. (Şu yazıdaki deneme analizi tekniğini kullanabilirsin)

*Soru Sayısı Analizi: Her hafta kaç soru çözdüğün önemli. Fakat çözemediğin soruların çözümlerini öğrenip öğrenmediğin çok daha önemli. Bu bölümü sakın atlama. Her hafta doldur.

3 Ayda LYS Bitirme Çalışma Programları

1-LYS Matematik Çalışma Programı

2-LYS Geometri Çalışma Programı

3-LYS Edebiyat Çalışma Programı

4-LYS Coğrafya Çalışma Programı

5-LYS Fizik Çalışma Programı

6-LYS Kimya Çalışma Programı

7-LYS Biyoloji Çalışma Programı

8-LYS Felsefe Grubu Çalışma Programı

9-LYS Tarih Çalışma Programı

10-LYS 5 (İngilizce) Çalışma Programı

 

Yazar Hakkında

Kişisel blog şeklinde başlayan bu girişim ardındaki ekip sayesinde bir serüvene dönüştü.

Yorum Bölümü 132 yorum