Gelecek Sizin Elinizde!

gelecek sizin elinizde

Merhaba arkadaşlar,
Cumhuriyet tarihinden bu yana birçok kez terör saldırıları ile karşı karşıya kaldık ve bu saldırılar son yıllarda giderek arttı. Bu saldırılarda hedef kimi zaman yürüdüğümüz bildiğimiz yollar oldu, kimi zaman sevdiğimiz tanıdığımız insanlar, kimi zaman ise hiç tanımadığımız insanlar bilmediğimiz yerlerde bu saldırılar sonucu şehit oldular.

Terör saldırılarında hayatını kaybeden tüm insanlara rahmet diliyoruz. Yaralılarımızın bir an önce ayağa kalkmasını temenni ediyor yakınlarına ve halkımıza baş sağlığı diliyoruz.
Yaşananların bizler üzerinde isteksizliğe, motivasyon kaybına, görevlerimizi aksatmamıza yol açmış olabileceğini düşündük ve bir hatırlatma yapmak istedik.

Bizler Türkiye’nin aydınlık gençleriyiz ve asla yılmayacağız. Pes etmeden yolumuza devam edeceğiz. Bizlerin görevi öğrenci olmaktır. Öğrenciliğin vermiş olduğu sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmeli ve üstümüze düşeni yapmalıyız. Bu amaçla hareket ettiğimiz takdirde inanın büyük işler başaracağız.
Güzel ülkemiz elbet güzel günler görecek. Sizlere inanıyoruz.

Hepinize başarılar dileriz, iyi çalışmalar!

Unutmayın,

GELECEK SİZİN ELİNİZDE!

Yazar Hakkında

Biz onlarca, yüzlerce belki de binlerce kişiyiz. Bu yazıyı okuyan siz de bu ekibin bir parçasısınız aslında. Tüm dostlarımızla büyük bir aileyiz aslında :)

Yorum Bölümü 0 yorum

Yorum Bölümü: