Giriş

Kayıt Ol

FACEBOOKGOOGLE Hesap Oluştur
Şifre Tekrarla
Giriş/Üye Ol sayfasına geri dön

merhaba ben sizin hukuğu nasıl kazandığınızı ygs-lys çalışmalarınızı ele alan makalelerinizi okudum. bu konu araştırmalarıma başladım 11. sınıf öğrencisiyim ve bu yıla kadar belli bir hedefim, amacım yoktu ancak bu yıl neye daha yatkın olduğumu tespit ettim sayılsal bölüm okuyorum ben bilgisayar bölümü. fakat isteyerek gittiğim söylenemez aslında sözelci olduğumu düşünüyorum ve bu yüzdfen okumak istiyorum sözel derslerimin ortalamalrı yüksek bunu bir yatkınlık olarak kabul ediyorum fakat LYS-YGS için nasıl çalışacağım nasıl başlayacağım hiçbir fikrim yok. sizinle iletişim kurmayı cidden çok istiyorum bana yardım eder misiniz lütfen. Şimdiden teşekkürler..

Soru-Cevapmerhaba ben sizin hukuğu nasıl kazandığınızı ygs-lys çalışmalarınızı ele alan makalelerinizi okudum. bu konu araştırmalarıma başladım 11. sınıf öğrencisiyim ve bu yıla kadar belli bir hedefim, amacım yoktu ancak bu yıl neye daha yatkın olduğumu tespit ettim sayılsal bölüm okuyorum ben bilgisayar bölümü. fakat isteyerek gittiğim söylenemez aslında sözelci olduğumu düşünüyorum ve bu yüzdfen okumak istiyorum sözel derslerimin ortalamalrı yüksek bunu bir yatkınlık olarak kabul ediyorum fakat LYS-YGS için nasıl çalışacağım nasıl başlayacağım hiçbir fikrim yok. sizinle iletişim kurmayı cidden çok istiyorum bana yardım eder misiniz lütfen. Şimdiden teşekkürler..
Melek Gayret’in profil fotoğrafıMelek Gayret 2 ay önce tarafından soruldu

İstanbul Hukuk için şu an kaç net yapıyo olmam gerekiyor acaba 

1 Cevap
Alparslan KILIÇ’in profil fotoğrafıAlparslan KILIÇ tarafından cevaplandı 2 hafta önce

Merhaba Melek, 
Sözel derslerinin iyi olması Hukuk için çok önemli bir nokta; fakat İstanbul Ünivesitesi Hukuk Fakültesi için sayısal da yapman gerekiyor. Yükseköğretim Kurulu’nun YÖK Atlas uygulaması var, orada istediğinin bölüme ortalama kaç puanla, kaç netle girilmiş bakabilir, kendinize o yönde hedef koyabilirsiniz. Çalışmaya ise geçmişten başlayarak eksik olduğunuz konuları tamamlayarak giriş yapın. Düzenli bir program yapın, daha önünüzde zaman var. Kolaylıkla halledebileceğine inanıyorum. Bizimle her zaman iletişime geçebilirsin aklındaki sorularla ilgili

İzinsiz alıntı yapılamaz. 2020