Giriş

Kayıt Ol

FACEBOOKGOOGLE Hesap Oluştur
Şifre Tekrarla
Giriş/Üye Ol sayfasına geri dön

Bir Yazı Gönderin ve Yazarımız Olun!

Binlerce öğrenciye ulaşmak ister misin?

Açıldığı tarihten bu güne kadar 630 binden fazla ziyaretçi ve 2 milyona yakın sayfa görüntülenmesi alan bu sitede yazar olarak birçok gence ulaşmak ister misin?

analytics

Nasıl Bir Yazı Olacak?

Bu yazıyı okuyorsanız eğer, siz de bir yazı yazmaya karar vermişsiniz demektir 🙂 Öncelikle bunun için teşekkür ederim. Şimdi gelelim “Yazıyı nasıl yazmam gerek, ne hakkında yazmam gerek..” gibi kafanızı kurcalayan soruların cevaplarına.

Yazmak istediğiniz yazıların konusunda hiçbir sınırlama bulunmuyor. Örnek olması açısından birkaç fikir vermeye çalışacağım.

Sınava hazırlık süreci ile ilgili olarak:

Sınava nasıl hazırlandım? Kendimi nasıl motive ettim? Hangi derse nasıl çalıştım? Kısa sürede daha fazla net artırmak için neler yaptım? Aile, arkadaş gibi sınav dışı faktörlerin beni etkilememesi için neler yaptım? ve cevapları ile yardımcı olabileceğini düşündüğünüz -sizin tamamlamış olduğunuz yolda yürümeye çalışan arkadaşlara 🙂 – tüm soruları yazılarınıza ekleyebilirsiniz.

Örnek Yazı: Tıp Fakülesi Nasıl Kazandım?

Üniversite süreci ile ilgili olarak:

Hazırlık okuduysanız, hazırlık okumak gerekli midir değil midir? Neden? Bu bölüme neden geldim, nasıl geldim? Bölümümün artıları ve eksileri neler? Öğrencilik yıllarım nasıl geçiyor? Tavsiye eder miyim? ve benzeri sorular.

Ben sınava hazırlık veya üniversite ile ilgili bir yazı yazmak istemiyorum diyorsanız da bilgilendirici, motive edici, katkı sağlayacak her şey hakkında yazabilirsiniz.

Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine uymanız yazınızın anlaşılır olması açısından önem taşıyor. Bu yüzden buna dikkat etmenizi rica ediyorum.

Bu hususları dikkate alarak gönderdiğiniz yazılar, yayınlanmak üzere onay bekleyecek ve onayın ardından yayınlanacak. Yayınlandığı takdirde sizlere bilgilendirme yapılacak.

Yazılarınızı bekliyoruz 🙂

Unutmayın, hepimizin yapabileceği, öğretebileceği bir şeyler var!

Hemen aşağıdaki formu doldur ve gençlere ışık saçmaya başla!

[ap-form id=”2″]
İzinsiz alıntı yapılamaz. 2020