2017 YGS Türkçe Kaynak Tavsiyeleri | En İyi Kitaplar

ygs-turkce-kaynak

Bu yazıda 2017 YGS Türkçe Kaynak Tavsiyelerini bulacaksınız.

Sırasıyla Konu Anlatımı ve Soru Bankası olmak üzere iki farklı kategoride tavsiyelerimize ulaşabilirsiniz.

türkçe
2017 YGS Türkçe Kaynak Tavsiyeleri

YGS Türkçe Konu Anlatımlı Kitaplar

-Limit Yayınları YGS Türkçe Konu Anlatımlı:

Piyasadaki en iyi YGS Türkçe kaynağı diyebilirim. İşin uzmanlarının hazırlamış olmasından olsa gerek, konu anlatımı anlaşılır, soruları kaliteli bir kitap.

-Ekstrem Yayınları YGS Türkçe Konu Anlatımlı:

Birçoğunuzun belki ilk defa duyacağı bir yayınevinin hazırladığı bir kitap ama inceleyince içindekilerin ne kadar kaliteli olduğu anlaşılıyor.

-FDD Yayınları YGS Türkçe Soru Bankası:

FDD Yayınları deyince aklıma hep zor sorular gelir. Bilmiyorum belki bana zor geliyordur ama zor olmasa bile kaliteli olduğu kesin. Bakalım siz ne diyeceksiniz ?

YGS Türkçe Soru Bankaları

-Limit Yayınları YGS Türkçe Soru Bankası:

Limit yayınları yine kendinden bahsettiriyor. Bilmenizi isterim ki Limit yayınları sözel derslerde kendini kanıtlamış kitaplar hazırlamış bir yayınevidir. Edebiyat, Türkçe, Coğrafya, Tarih, …

-Bilfen Yayınları YGS Türkçe Soru Bankası:

Piyasadaki YGS Türkçe soruları  çok fazla farklılık göstermez. Bu yüzden hemen hemen hepsini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz ama Bilfen Yayınları YGS Türkçe Soru Bankası, kitabın sonunda bulunan branş denemeleriyle kendini bir adım öne taşımış durumda.

BONUSLAR:

-Sıradışı Analiz Yayınları 1000 Soruda Paragraf Soru Bankası:

Paragraf bilginizi kat be kat artıracak güzel bir kaynak. Hem ÖSYM sorularıyla, hem örnek sorularla hem de çözümlü sorularla paragraflar derdiniz olmaktan çıksın.

-Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası:

Piyasada i?in çokca konuşulan, üniversite sınavıyla birebir, işinize yarayabilecek bir kitap. İçinde paragrafı çözümlemenin değişik metotları anlatılmış. Siz de 2017 kendinize göre olanı bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kişisel blog şeklinde başlayan bu girişim ardındaki ekip sayesinde bir serüvene dönüştü.

Yorum Bölümü 16 yorum