2017 LYS Coğrafya Kaynak Tavsiyeleri | En İyi Kitaplar

Bu yazıda 2017 LYS Coğrafya Kaynak Tavsiyelerini bulacaksınız.

Sırasıyla Konu Anlatımı ve Soru Bankası olmak üzere iki farklı kategoride tavsiyelerimize ulaşabilirsiniz.

geo

2017 LYS Coğrafya Kaynak Tavsiyeleri

LYS Coğrafya Konu Anlatımlı Kitaplar

-Kültür Yayınları BEST(Basamak Eğitim Sistemi) LYS Coğrafya Konu Anlatımlı:

Yeni çıkan bu seride Coğrafya bilgilerinizi artıracak ve/veya pekiştirecek yeni yöntemler bulunuyor.

-Esen Yayınları LYS Coğrafya Konu Anlatımlı:

Esen yayınlarından konu anlatımı gayet yerinde bir kitap daha. Coğrafya size dur diyemeyecek artık.

LYS Coğrafya Soru Bankaları

-Limit Yayınları LYS Coğrafya Soru Bankası:

Edebiyatta adından bahsettiren Limit Yayınları geleneğini Coğrafyada da sürdüryor. Bol bol güzel soru çözebileceğiniz güvenilir bir kaynak.

-Bilfen Yayınları LYS Coğrafya Soru Bankası:

Coğrayfa dersi bol bol soru çözülmesi gereken bir derstir. Bilfen yayınları bol çeşitli soru kitabına bir de biranş denemeleri eklemiş. Böylece kendinizi test edebilirsiniz.

“2017 LYS Coğrafya Kaynak Tavsiyeleri | En İyi Kitaplar” için 18 cevap

 1. Lys3 coğrafyası için fem simetri yeterli olur mu konu anlatım olarak? Bir de ygs tarih için soru bankası olarak hangi yayını almalıyım bilgi ve yorum soruları olsun, tarihim iyi geliştirmeme yardımcı olmasını istiyorum. Hangi yayınları önerirsin maltepe soru bankası, bilfen ya da final olabilir mi? Fem için kolay diyorlar fem soru bankası gereksiz mi olur? Biraz fazla soru oldu ama cevaplayan olursa sevinirim.

  1. Merhaba, ben zamanında güvender ve fem kullanmıştım. Bu seneki yayınları tam olarak inceleyemedim. Fırsatım olmadı açıkçası…

   Detaylı soruların olduğu için eğer bu seneki yayınları bilen birileri varsa bu soruları cevaplamalarını rica edeceğim..

   Umarım birisi okur ve cevaplar..

 2. Ben coğrafyadan neredeyse sıfırım ama yine de çok kolay bir kaynaktan başlamak istemiyorum hem çok az vaktim olduğu için hem de kolay kaynakların pek bir yararı olduğunu duşunmediğim için fem simetriye başlasam ve bitirsem sorulara geldiğimde mal gibi kalır mıyım kalmazsın çozersin diyosan koşa koşa almaya gidicem zaten coğrafyadan nefret ediyorum bana sevdirir mi sence aynı şey geometri için de geçerli ikisinden de simetri bitirsem 15 20 net yapabilir miyim lütfen açık açık yaz olmazsa olmaz de

  1. Bence bir kitapçıda fem simetriyi ve diğer kaynakları incele. Almadan önce çözüp çözemediğine bak. Şunu söyleyebilirim ki çalışınca yapacaksın 15-20 net. Önemli olan kendi seviyende bir kaynakla başlayıp sonrasında daha zor kaynaklara geçmek.

 3. şlimdi lmt yayınlarının el kitabını alsak birde yanında karakök denem sınavını yeterli olur mu, zor bir yayın ne önerirsiniz.

 4. Lys coğrafya için bilfen alıcam tecrübesi olanlar nasıl olduğunu açıklayabilir mi? Başka kaliteli soru bankası önerileriniz var mı?

 5. 12 YILLIK DERSANECİ GEÇMİŞİM VE 5 YILLIK MEB DENEYİMİM SONUNDA YGS VE LYS DE ÖZELLİKLE LYS SORU BANKASI VE YGS SORU BANKASINTDA LMT LİMİT YAYINLARI COĞRAFYA SORU KİTAPLARI MÜKEMMEL FARKLI BAKIŞ AÇISI, ORJİNAL SORULAR, ÖSYM YE PARALEL HATTA BİREBİR SORULARI LMT LİMİT COĞRAFYA SORU BANKALARINDA GÖRDDÜM .. ÖNEREBİLECEĞİM EN MÜKEMMEL KAYNAKLARDAN… HAZIRLAYANLARIN ELİNE SAGLIK..

 6. LMT LİMİT YAYINLARI COĞRAFYA SORU BANKASI GÜNCEL YAYINLAR İÇİNDE EN İYİ 2 YILDAN BERİ ÖĞRENCİLERİME CÖZDÜRMEKTEYİM… LYS SORULARINA YAKIN BİR TARZI BARINDIRAN KİTAB GELECKTE DAHADA ÜNLENECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM TÜM ÖĞRENCİLERE TAVSİYE EDERİM..

 7. Benim anlayamadığım şey neden coğrafya 1 ve 2 için ayrı kitap olmadığı eğer coğrafya 1 e girecekseniz coğrafya 2 nin konuları size ağır ve gereksiz gelecek.

  Arkadaşlara hitaben
  Coğrafya 1 için soru bankası bilen varsa adını yazarsa sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir