Mavi Gökyüzüm | Motivasyon

Kendini 10 yıl sonrasında nerede görüyorsun?
Hangi işi yapıyorsun? Arkadaşların kimler?

“Mavi Gökyüzüm | Motivasyon” için 14 cevap

 1. Merhaba benim sorularim var 🙂 1) benim çok eksiğim var ygs den nasil toparlarim hep lys e guveniyorum ama bi yandan da korkuyorum ygs yi yapamam diye 2) sayisalciyim ama tm den girecem sinava tek sorun cografyam cok kotü digerleri iyi napmaliyim 3) ve son olarak lys de tümüne girmek mantıklımı şimdiden tesekkur ederim

  1. Merhaba 🙂
   1) YGS’deki eksik konularını biliyorsan bir an önce o konulara yoğunlaş. Biliyorsun ki çalışmadan bitmeyecek o konular 🙂
   2) Coğrafya için görsel ağırlıklı kitaplar tercih etmeni öneririm. Ayrıca çalışırken küçük notlar alman bilgileri daha kalıcı yapacaktır.
   3) Eğer deneyeyim ya da tecrübe olsun diyorsan tümüne girebilirsin. Fakat asıl bölümüne sadece çalış.Diğerlerine girmiş olmak için gir.

 2. Bence oldukça başarılı bir video olmuş. Bugünü önemseyenler yarını iyi bilir (Sansar Salvo.) Umarım birilerine “çalışmam” gerekiyor gibi cümleler kurdurabilmiştir.

 3. Meraba ben 10 .sınıf öğrencisiyim tm bölümünü seçtim bu yaz matematik eksiklerimi kapatıcam ve 11. Sınıfta ise matematikten özel ders almayı düşünuyorum sormak istedigim soru su ben 11. Sınıfa gectigimde ygs ve okul derslerini beraber goturup 11.sınıfın yaz tatilinde ise lys yi calismayi dusunuyorum sizce mantıklı olur mu boyle bir plan ?

 4. İzmir de oturuyorum son sene hangi dershaneyi tavsiye ediyorsun abi ? Ve bisey daha sorucam 11 de matematikten özel ders mi almalıyım yoksa dershaneye mi gitmeliyim ?

  1. İzmir’deki dersaneleri bilmediğim için herhangi bir tavsiyede bulunamayacağım. Eğer özel ders daha faydalı oluyorsa özel ders al, dersanede daha iyi anlıyorum diyorsan dersaneden devam et. Bence kişisel bir tercih, kendi öğrenme yöntemine göre seçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir