Mavi Gökyüzüm | Motivasyon

mavi-gokyuzum

Kendini 10 yıl sonrasında nerede görüyorsun?
Hangi işi yapıyorsun? Arkadaşların kimler?

Yazar Hakkında

Kişisel blog şeklinde başlayan bu girişim ardındaki ekip sayesinde bir serüvene dönüştü.

Yorum Bölümü 14 yorum

basak - geçen yıl Yanıtla

Merhaba benim sorularim var 🙂 1) benim çok eksiğim var ygs den nasil toparlarim hep lys e guveniyorum ama bi yandan da korkuyorum ygs yi yapamam diye 2) sayisalciyim ama tm den girecem sinava tek sorun cografyam cok kotü digerleri iyi napmaliyim 3) ve son olarak lys de tümüne girmek mantıklımı şimdiden tesekkur ederim

  Ömer Tarık Koç - geçen yıl Yanıtla

  Merhaba 🙂
  1) YGS’deki eksik konularını biliyorsan bir an önce o konulara yoğunlaş. Biliyorsun ki çalışmadan bitmeyecek o konular 🙂
  2) Coğrafya için görsel ağırlıklı kitaplar tercih etmeni öneririm. Ayrıca çalışırken küçük notlar alman bilgileri daha kalıcı yapacaktır.
  3) Eğer deneyeyim ya da tecrübe olsun diyorsan tümüne girebilirsin. Fakat asıl bölümüne sadece çalış.Diğerlerine girmiş olmak için gir.

Hasan Ekşi - geçen yıl Yanıtla

Bence oldukça başarılı bir video olmuş. Bugünü önemseyenler yarını iyi bilir (Sansar Salvo.) Umarım birilerine “çalışmam” gerekiyor gibi cümleler kurdurabilmiştir.

Zehra - geçen yıl Yanıtla

Saat kacta bugnkü periscope ve konusu nedir acaba ☺

Ömer Tarık Koç - geçen yıl Yanıtla

Saat 22:00’da. Soru-Cevap şeklinde olacak yine 🙂

basak - geçen yıl Yanıtla

benim sorularıma cevap yok mu 🙂

basaky - geçen yıl Yanıtla

Cevaplanmis tesekkur ederim yeni gordum kusura bakmayin cok tesekkurler 🙂

Raif - geçen yıl Yanıtla

Meraba ben 10 .sınıf öğrencisiyim tm bölümünü seçtim bu yaz matematik eksiklerimi kapatıcam ve 11. Sınıfta ise matematikten özel ders almayı düşünuyorum sormak istedigim soru su ben 11. Sınıfa gectigimde ygs ve okul derslerini beraber goturup 11.sınıfın yaz tatilinde ise lys yi calismayi dusunuyorum sizce mantıklı olur mu boyle bir plan ?

  Ömer Tarık Koç - geçen yıl Yanıtla

  Merhaba,
  Bence güzel bir plan. Son sınıfta da YGS tekrarı+ 12.sınıf LYS konuları çalışırsın

Melek - geçen yıl Yanıtla

Gerçekten düşeni yeniden kaldırabilecek harika bir video olmuş… Teşekkürler..

Raif - geçen yıl Yanıtla

İzmir de oturuyorum son sene hangi dershaneyi tavsiye ediyorsun abi ? Ve bisey daha sorucam 11 de matematikten özel ders mi almalıyım yoksa dershaneye mi gitmeliyim ?

  Ömer Tarık Koç - geçen yıl Yanıtla

  İzmir’deki dersaneleri bilmediğim için herhangi bir tavsiyede bulunamayacağım. Eğer özel ders daha faydalı oluyorsa özel ders al, dersanede daha iyi anlıyorum diyorsan dersaneden devam et. Bence kişisel bir tercih, kendi öğrenme yöntemine göre seçebilirsin.

Yorum Bölümü: