“Periscope #8 Soru-Cevap 3 (Video Eklendi)” için 17 cevap

 1. Bence hiçte Ömer abinin yokluğunu çekmeyin gayet başarılı bir yayın olduğunu düşünüyorum.Kendilerine de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Her şey için TEŞEKKÜRLER:))))

 2. inşallah iyileşirsiniz bir an önce şu YGS öncesi hasta olduğumu hayal ettim de(:(((((( ne korkunç olurdu demi)Şimdi benim netlerim hakkında sana bir şey sormak istiyorum.Türkçe denemeden denemeye değişiyor ama ortalama 29 falan,sosyalde değişiyor ama ortalama 20 -25 işte en çok tavsiye almak isteğim yerlere geldik:matematik ve fen.Gerçek şu ki matematik netlerim tam bir fiyasko bir sayısalcı olarak çok üzücü bir durum.matematik ortalama 18-20,fende biraz daha iyi 20-23 gibi bir şey ama gerçekten çok kötü matematik de ayrıca süre problemim var diğerlerin de yok.Şurada kaldı 15 gün ne yapmam lazım ciddi anlamada bilmiyorum bir gün kalkıp soru çözmek istiyorum bir gün kalkıp sadece deneme ayrıca her bölümden eksiksiz de sayılmam çok fazla olmasa da var.Şu saatten sonra sadece deneme çözüp ondaki eksikler üzerine yoğunlaşırsam daha iyi mi olur yoksa matematik teki pratik eksiğimi gidermek için soru mu çözmeliyim gerçekten kısa sürede tavsiyelerinize ihtiyacım var(destan yazmış gibi hissettim kendimi :)))))

 3. Sanki biraz sert oldu.Amacım sizi rahatsız etmek değildi sadece tavsiyelerinizi ve düşüncelerinizi doğru buluyorum o kadar.Ayrıca sınav yaklaştığı için stresliydim yine de teşekkür ederim.Rahatsızlıktan ötürü özür dilerim.

 4. Merhabalar:)
  Sonunda YGS bitti tüm hızla LYS ye odaklanmaya çalışıyorum LYS de bazı konulardan fasiküller alıp çözmeyi düşünüyorum ama LYS fen kaynak önerilerini göremedim fen dersleri içinde kaynak tavsiyelerinde bulunabilir misiniz?Ayrıca LYS matematikte sanırım biraz integralde değişiklik olmuş eski yıllara göre, kaynak önerilerinizde ki celal aydının fasikül kitabıda 2012 basım sizce bu sorun olabilir mi?Çünkü ben celal aydın yayınlarının limit türev integral fasiküllerini almayı düşünüyorum. Bir şey daha internetten körfez yayınların çözümlü türev ve integral kitabını sipariş etmiştim sizce verimli bir kaynak olur mu?(iki konunda iki konudan da yaklaşık 600 ile 800 arasında sorularının olup hepsinin çözümlü olması bana güzel gelmişti)

  1. LYS Kaynak önerileri için sayısalcı arkadaşlardan cevap bekliyorum 🙂 Benim çok bilgim yok, yanlış yönlendirmek istemem kimseyi.

   Celal Aydın yayınlarının yeni basımı çıktıysa ona bakabilirsiniz. Günceli daha iyi olur.

   Körfez kitabını ben de çözmüştüm. Faydası oluyor. Ordaki hoca favorimdir benim 🙂

 5. Teşekkür ederim çok sağ olun:) yalnız sıralamalarım hakkında bir şey sormak istiyorum ygs-1 196.000,ygs-2 171.00,ygs-3-4-5 bunlar birbirine yakın ve 240.000 lerde şu anda hiç isteğim gibi bir sonuç gelmediği belli oluyor aslında biraz başarı yükseldi diyebiliriz önceden de dediğim gibi lys umudumu yitirmiyorum hiç bir zaman ama bu sıralamaları nereye kadar çekebilirim bilmiyorum sizce lys de çekilebilir mi bu sıralamalar biraz tavsiyede bulunsanız çok iyi olur tekrardan çok teşekkür ederim hepinize:)ayrıca ikinci sene ne olacağını bilmiyor olmak beni tedirgin ediyor ilk yılımdan üniversiteye gitmek istiyorum ve aslında edebiyat coğrafya ve tarih derslerine karşı ilgim ve yeteneğimin olduğunu düşünüyorum sizce son aylarda alan değiştirmek doğru olabilir mi?

  1. Sıralamayla ilgili tahmin yapmayı pek istemem fakat iyi bir lys ile beklenmedik sıralamalar gelebilir. Bunu söyleyebilirim.

   Eğer ilgin varsa kararını verip değiştirebilirsin bence. Birçok arkadaşım var son sene alan değiştiren..

 6. teşekkür ederim çok sağ olun sizlere ve emeğinize saygım sonsuz inşallah hakkımda en doğru kararı alabilirim hepinize tekrardan TEŞEKKÜRLER:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir